Loader Loader
X
Doğal Ltd

Kullanım Şartları & Gizlilik ilkeleri...

Doğal Alüminyum Ltd.Şti

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine aittir...

Her Şey İnsan için...

Doğal Ltd

Yüzlerce Bitmiş Proje

Doğal Ltd

Yarım Asrın Deneyimi

Doğal Ltd

Binlerce Mutlu Müşteri

Kullanım Şartları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır.

Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz. Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli biramaca uygunluğunu garanti etmez.

Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötüniyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Doğal Alüminyum Ltd.Şti.veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz. İş başvuruları hariç olmak üzere, internet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir.

Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.18 yaşından küçüklerin, Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Doğal Alüminyum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri

Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, Kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.Kişisel bilgilere, sadece Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler.

Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketlerine aittir. Doğal Alüminum Ltd.Şti. veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin