Loader Loader
X
OTOMASYON

Waldoor
Kapı Sistemleri

Doğal Ltd

    Waldoor
    Kapı Sistemleri...

Waldoor akıllı bir kontrol sistemine sahiptir. Kompakt dizaynı ve yüksek kaliteli yapımı ile profesyonel pazardaki yeni nesil otomatik yana kayar kapılardır. Pek çok ek kullanım fonksiyonu standarttır. Kapılar kişisel gereksinimlere göre ve günde binlerce kez çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.

WALDOOR Smart Door Teknolojisi, 35 yıldan fazla otomatik kapı deneyimi ve Fuzzy Logic Teknolojisi birleştirilerek yapılan Ar-Ge sonucunda geliştirilen akıllı bir sistemdir. Akıllı, düşünebilen, yorumlayabilen self-monitoring kontrol sistemine sahiptir. Kontrollü hareketi sayesinde uzun yıllar çalışmayı garanti eder.

Waldoor Akıllı Kapılarda bulunan ve üstün zekalı (intelligent) olarak tanımlanan bu sistem her türlü kullanım hatalarından kaynaklanacak arızalara karşı da kendini korur. Kapı kanatlarının ağırlığına göre hız ayarını otomatik olarak yapar ve ani hareketlere izin vermez.

Waldoor genellikle aşağıdaki yerlerde tercih edilir:

• Binalar, Enstitüler.

• Dükkanlar, Süpermarketler, Petrol istasyonları.

• Bankalar, Hava alanları, Hastaneler, vb.

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Otomatik fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modellerini Doğal Alüminyum olarak yılların verdiği tecrübe birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı sistemlerini hizmetinize sunulmaktayız...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin