Loader Loader
X
OTOMASYON

Label
Kapı Sistemleri

Doğal Ltd
    Label
    Kapı Sistemleri...

Label otomatik kapılar en yeni mikro işlemcileri içeren kontrol ünitesi, kapının hareketlerini, tüm koşullarda, en yüksek performansı garantileyecek şekilde idare eder. Kapı ağırlığını ve çapraz kiriş uzunluğunu kendi kendine öğrenme özelliği sayesinde başlatma fonksiyonu, elle ayarlamalara gerek duyulmaksızın kapıyı etkin hale getirir.

Mikro işlemci, tekli bir aç/kapa devresiyle, başlıca kontrol parametrelerini otomatik olarak ayarlar. Bununla birlikte, “esnek program”, sistemden en çok işi bekleyen montajcıya bile, mükemmel hareketin sağlanması için gerekli tüm ayarlamaları yapabilme imkanı verir. Düzenlemeler ve çalışma fonksiyonları ayak loop dedektörü veya digital selektörü veya uzaktan kumanda ile kolayca seçilebilir.

Kontrol ünitesi, standartlar uyarınca bir ila üç çift arası emniyet fotoseli ile kontrol imkanı veren, sürekli kendinden tanılı bir fotosel modülü bağlantısı için gerekli hazırlığa sahiptir. Bir uyarı sesi, operatöre olası hataları tespit etmekte yardımcı olur.

Teknik Özellikleri

• İnce çerçeveler sayesinde ferah görünüm.

• Kenetlenen kenar contalar sayesinde mükemmel yalıtım özelliği.

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Otomatik fotoselli kapıların günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modellerini Doğal Alüminyum olarak yılların verdiği tecrübe birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı sistemlerini hizmetinize sunulmaktayız...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin