Loader Loader
X
OFİS SİSTEMLERİ

Piazza
Ofis Sistemleri

Doğal Ltd
    Piazza
    Ofis Sistemleri...

Piazza ofis bölme sistemleri: bu sistemler genellikle ofis bölme olarak kullanılır. Işık ve görsellik tamdır. Modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan Piazza ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.

Daha modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı Piazza sistem, tamamen şeffaflığı sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme duvar sağlayabilmektedir. Camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. Bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak bölünebilir ve istenirse modüllerde jaluzi ile kumlama desenler kullanılabilir. Standart modül genişlikleri 82mm dir.

Piazza ofis bölme sisteminde; jaluziler çift cam arası çalışmakta olup, kumanda butonu ile kontrol edilmektedir. jaluzi ebatları isteğe bağlı olarak 25 ile 16 mm. kalınlıkta kullanılabilir. Bölme duvar kalınlığı 82 mm olan Piazza profil ürünleri ile mimari gereksinimlere uygun çözümler üretilir.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ofis Bölme Sistemlerini uygun genişlik ve yükseklikte üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin