Loader Loader
X
OFİS SİSTEMLERİ

Çift Camlı
Ofis Sistemleri

Doğal Ltd
    Çift Camlı
    Ofis Sistemleri...

• Ofis tasarım uygulamaları, son yıllarda inanılmaz bir değişim içerisine girmiştir. Farklı tipte tasarım araçlarının kullanıldığı bu sektörde yenilenen sistemlerin kullanılması hem maddi; hem de manevi verim sağlamaktadır. Ofis bölme sistemleri, ofis tasarımıyla ilgilenenlerin en sık duyduğu uygulamalar arasında yer alıyor. Peki, ofis bölme sistemleri nedir? ve bu sistemler ne tür alanlar için uygundur. Ofis bölme sistemleri nedir? dendiğinde akla ilk olarak cam ve panel bölme sistemleri geliyor. En sık kullanılan ofis bölme sistemleri arasında yer alan bu modeller, belirli bir alanı çalışanlar ve diğer paydaşlar için en uygun biçimde bölümlendirmeyi sağlıyor. Bu gibi sistemlerin kullanıldığı işyerlerinde çalışanlara daha fazla aktif alan kaldığından söz edebiliyoruz.

• Çift Cam Arası Jaluzili Bölme, ofislere dekoratif bir görünüm sağlar. İhtiyaca göre jaluzi perde açılıp, kapatılarak ofisin dışarıyla ilişkisi kontrol edilebilir. Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılıp kapatılabilir. Büro ve ofis bölme duvar sistemi olarak tercih edilebilir.Hastanelerde, mağazalarda, otellerde, ofis-büro, yönetim katlarında birçok ihtiyacın, karşılanmasını sağlar. Çalışma alanın şık ve zarif görünümünün yanı sıra pozitif enerji verir.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ofis Bölme Sistemlerini uygun genişlik ve yükseklikte üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin