Loader Loader
X
OFİS SİSTEMLERİ

Açık
Ofis Sistemleri

Doğal Ltd
    Açık
    Ofis Sistemleri...

•Seperatör bölme ofislerde açık olarak kullanılan ofis bölme sistemleridir. Seperatör bölme yükseklik olarak diğer bölme duvar sistemlerinden daha kısa olup hava alabilir. Seperatör bölme olan ofisler daha hızlı ısınır klima bütün ofise geçebilir üstten açık ofis olan seperatör bölme ısı yalıtım sağlar.

• Seperatör bölme ofislerde açık planlı ofislerde kullanılır yüksekliği müşteri isteğine göre ayarlanır seperatör bölme kısa bölme duvar veya kısa ofis bölme olarak anılır bu seperatör bölme sistemlerinin yüksekliği 1,40 başlayıp 1,90 kadar çıkabilir. Müşterinin ofiste istemiş olduğu seperatör bölme yükseklik yapılabilir. Seperatör bölme fiyatlarına gelecek olursak istediğiniz seperatör bölme bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

• Seperatör bölme ofisleri dağınık olmaktan çıkarır ve güzel bir görüntü oluşmasına yardımcı olur seperatör bölme duvar sistemleri için bizlerden fiyat alabilir ve seperatör bölme keşfi isteyebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

• Yapısal bir ürün olan ince sıva ile sıkıca sertleştirilir. Alüminyum veya çelik direk ile kafalar ve yerler sabitlenir. Uygulama bitiminde cam filmi veya kumlama cam ile görsel bir şıklığa kavuşursunuz.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ofis Bölme Sistemlerini uygun genişlik ve yükseklikte üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin