Loader Loader
X
IŞIKLIKLAR

Tonoz
Işıklık Sistemleri

Doğal Ltd
    Tonoz Sistemleri...

Tonoz ışıklık sistemleri gün ışığından en iyi şekilde faydalanmayı gerektiren mekanlar için ideal çözümü sağlamaktadır. Tonoz İmalatlarında kullanılan polikarbonat ışıklık lehvalar bünyesinde barındırdığı reçinenin kimyasal yapısından dolayı darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Endüstriyel binaların çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan Polikarbonat ışıklık lehvalar standart özellikleri 30 mm et kalınlığı , 93 cm genişlik, UV korumalı, istenilen boylarda yapılabilme imkanı, altı cidarlı, sandviç panel ve trapez sac kaplamalara uyumlu bir üründür.

Tonoz ışıklık sistemleri gün ışığından faydalanma özelliğinden dolayı işletmelerde ciddi bir enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

• Tonoz Sistemlerinde kullanılan polikarbonat dansitesi 1.20 g/cm³

• Alt yapısında mekana göre alüminyum veya çelik taşıyıcı profiller kullanılmaktadır.

• Taşıyıcı sistem üzerine alüminyum alt baskı profilleri krom-nikel paslanmaz vidalarla montajı yapılmaktadır.

• Polikarbonat ebatlanarak açık agızlarına antidas bant çekilmekte ve yosunlanması önlenmektedir.

• Ebatlanan polikarbonat yine alüminyum üst baskı profilleri ile montajı yapılmaktadır.Sistemde kullanılan fitillerin tamamı EPDM dir.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Işıklık sistemleri, doğal ışığı kullanarak aydınlık mekanlar yaratmak amacıyla tercih edilir. Skyline çatı ışıklık sistemleri ile, yapılarda gün ışığını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden ve U.V ışınlarından arınmış olarak kullanabilirsiniz...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin