Loader Loader
X
DOĞAL YAŞAM ALANLARI

Teras
Kapatma Sistemleri

Doğal Ltd
    Skylight
    Teras Kapatmalar...

Teras üzeri kapatmalar kısaca terasları güneş ve kötü hava koşullarından dolayı üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır. Teras üstü kapatmalar kapatılacak olan alana göre değişmektedir. Genel anlamda kapatılacak olan yerin ana taşıyıcıları çelik konstrüksiyon ya da ahşap konstrüksiyonlardır. Daha sonra bu taşıyıcıların üzerine kurulan farklı sistemler ve yapının yalıtımı yapılabilmektedir. Yapılan Skylight teraslarda yaratacağınız yeşil bitkiler, çiçekli mevsimlik ve çok yıllık bitkiler ile yeşilin her tonunu görerek keyfinizi arttırabilirsiniz.

Doğal Ltd
    Çelik Konstrüksiyon
    Teras Kapama Nasıl Yapılır?

Bu kapatma sistemlerinde uygulanan işlemler şunlardır;

• Yapılacak olan uygulamanın 3d proje çizimleri yapılır.

• Teras kapamalarda yapılan ikinci işlem ana taşıyıcı ve ara kayıtların montajıdır.

• Bu aşamada en dayanıklı ve uzun ömürlü sistem çelik konstrüksiyon yapılan uygulamalardır.

• Çelik konstrüksiyon yapıldıktan sonra üzeri alüminyum Skylight profilleri montajı yapılır.

• Daha sonra EPDM fitilleri ile yalıtım ürünleri uygulanır. Skylight üzeri uygulanan ısıcamlar isteğe bağlı olarak renkli, şeffaf yada sable olarak uygulanır.

• Yağmur olukları 33'lük dekoratif çekme oluk (Eksiz Galvaniz Oluk) veya alüminyum kutu profillerden özel olarak üretilip uygulanır.

• Üzeri ısıcamla kapatılan terasın daha sonra sabitlenmesine geçilir. Burada yapılan işlem Skylight üst baskı profillerinin EPDM yalıtım fitilleri çekilmiş olarak montajı yapılır.

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Doğal yaşam alanlarından olan Kış bahçeleri, Skylight teras kapatmalar ve Camlı Kamelyalar hem Güneş ışığından faydalanma hemde oda sıcaklığında kar yağışının izlemenin en güzel yoludur...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin