Loader Loader
X
DOĞAL YAŞAM ALANLARI

Kış
Bahçeleri

Doğal Ltd
    Ferah Yaşam Alanı
    Kış Behçeleri...

Hemen hemen herkesin evinde bahçesinde, balkonunda oturacağı bir mekanı vardır. Günün farklı saatlerinde sohbetinizi yaptığınız çayınızı kahvenizi keyifle içtiğiniz mekanlar... Son zamanlarda bahçe kültüründe oluşan Kış Bahçesi mekanları yaratmak bir trend haline gelmiştir. Bu sistemler keyifli zamanlar geçirip bahçeyle iç mekan arasında güzel bir koridor oluşturur. Ailenizle geçireceğiniz hoş vakitler için bu kış bahçelerinin yararlarını göreceksiniz. Aynı zamanda bu bahçelerde yaratacağınız yeşil bitkiler, çiçekli mevsimlik ve çok yıllık bitkiler ile yeşilin her tonunu görerek keyfinizi arttırabilirsiniz. Kış bahçelerini oluştururken, evinizin şekline göre formlarını oval düz olarak belirleyebilirsiniz. Bu bahçelere uygun katlanır yada sürgü camlar kullanarak her mevsim yaşanılır özel mekanlar oluşturabilirsiniz.

Doğal Ltd

    Dört mevsim yağmurlu rüzgarlı ve güneşli havalarda kış bahçelerinin altında aileniz ve arkadaşlarınız geçireceğiniz güzel zamanlar için yararlı sistemlerdir.

Doğal Ltd

    Bu bahçeleri aynı zamanda aile bireyleri, arkadaşları bir araya getirerek samimi bir ortam ile sosyal hayata katkı sağlar. Çocuklarınız bahçede özgürce oynarken doğayla ve yeşille bütünleşerek sosyal bir hayata adım atmış olurlar. Kış bahçeleri gittikçe yaygınlaşan bir sistem olduğundan işlevsel ve estetik evine uygun bir sistem rahatlıkla bulabilirsiniz. Kış bahçesi kültürü ev ve teras bahçelerinin yanında son zamanlarda yaygın olarak kafe, restaurant, bar, iş merkezleri teraslarında kullanılmaya başlanmıştır.

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Doğal yaşam alanlarından olan Kış bahçeleri, Skylight teras kapatmalar ve Camlı Kamelyalar hem Güneş ışığından faydalanma hemde oda sıcaklığında kar yağışının izlemenin en güzel yoludur...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin