Loader Loader
X
DOĞAL YAŞAM ALANLARI

Camlı
Kamelya Sistemleri

Doğal Ltd
    Camlı
    Kamelya Sistemleri...

Kamelyalar yazın sıcak, kışın soğuk günlerinde evin bahçesinde zaman geçirmeyi sevenler için yapılmış sistemlerdir. Burada bahçeniz için en kullanışlı kamelya projeleri önerisi verilecektir. İstediğiniz model ve görünüşte imalatı yapılmakta olup, model olarak ta bahçenize uygun olan bir tasarımı seçme imkanınız bulunmaktadır. Kamelyalar oturma alanına sahip olan, üzeri kapalı olan ve şekil olarak farklı geometrik şekilli tasarımları bulunan sistemlerdir.

Camlı kamelyaların iskeletleri metaldir ama çepeçevre camlı büyük pencerelerden oluşur. Eğer bahçenizde çevreyi seyretmekten zevk alıyorsanız bu model kamelyalar tam da sizin için uygun modellerdendir. Şeffaf oldukları kadar şık olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Doğal Ltd
    Çelik Konstrüksiyon
    Taşıyıcı Nasıl Yapılır.?

Camlı kamelya sistemlerinde uygulanan işlemler şunlardır;

• Yapılacak olan uygulamanın 2d proje çizimleri yapılır.

• Camlı kamelyalarda yapılan ikinci işlem ana taşıyıcı ve ara kayıtların montajıdır.

• Bu aşamada en dayanıklı ve uzun ömürlü sistem çelik konstrüksiyon yapılan uygulamalardır.

• Çelik konstrüksiyon yapıldıktan sonra üzeri isteğe göre çatı kaplama malzemesinin montajı yapılır.

• Daha sonra camlı sürme veya açılır camlı sistemlerin montajı yapılır. Kamelya üzeri uygulanan camlar isteğe bağlı olarak renkli, şeffaf yada sable olarak uygulanır.

• Yağmur olukları 33'lük dekoratif çekme oluk (Eksiz Galvaniz Oluk) veya alüminyum kutu profillerden özel olarak üretilip uygulanır.

• Üzeri çatı malzemesi ile kapatılan kamelyanın daha sonra yalıtım yapılmasına geçilir. Burada yapılan işlem alüminyum cam ve çelik birleşimlerine EPDM yalıtım fitilleri veya dış cephe silikonu çekilir.

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Doğal yaşam alanlarından olan Kış bahçeleri, Skylight teras kapatmalar ve Camlı Kamelyalar hem Güneş ışığından faydalanma hemde oda sıcaklığında kar yağışının izlemenin en güzel yoludur...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin