Loader Loader
X
DİĞER İMALATLARIMIZ

Alüminyum
Süpürgelikler

Doğal Ltd
    Alüminyum
    Süpürgelikler Hakkında...

Aluminyum Süpürgelik piyasada cok giden 2 çeşit bulunmaktadır. Bunlardan biri 6 cm lik olanı ve 9 cm lik olanıdır.Bu Profiller genellikle ofis ve iş yerlerinde duvar kenarlarını uygulamada veya duvar bitimlerinde kablo kanalı gözükmemesi için kullanılmaktadır arzu edilirse bunlar evde kullanılabilir.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus duvarınıza hangi profilin gidecegi ve nasıl kullanıcagınızdır. Uygun ebatta seçilen profillerin montaj işlemi yapılır.

Montaj işlemi 2 çeşit olmaktadır. Birincisi ölçüsü halinde kesilip silikon ile duvara tutturmak. İkicinsi ise alt parçası olan bu profillerin alt parçalarından 10cm veya 20cm keserek her 1 metre ile 3 metre arası duvara sabitler sonra süpürgelik duvara montaj edilir.

Kullanılımı kolay silinebilir temizlenebilir renk vermez akmaz iz yapmaz. Bu ürün hakkında bilgi almak fiyat sormak isterseniz aşagıdaki irtibat numarasından bilgi alabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

• Profil derinliği 20 mm, profil yüksekliği 60 veya 90 mm dir.

• Tüm Ral renklerinde ve eloksal seçeneklerinde boyanabilir.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Biz Doğal Alüminyum olarak;
İster bir gökdelen olsun, ister bir kulübe, yapılan iş şehrin bir parçası olduğu sürece gösterilen özenin aynı önemi taşıdığının bilincindeyiz...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin