Loader Loader
X
DİĞER İMALATLARIMIZ

Alüminyum
Sineklik Sistemleri

Doğal Ltd
    Alüminyum
    Sineklik Sistemleri Hakkında...

Sineklik sistemleri, uçan veya yürüyen haşerelerin evinize girmesini engelleyen, çevreci ekonomik ve pratik tek üründür. Pencere kapı ve doğramalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir. Sineklik modelleri dekoratiftir ve isteğe göre boyanabilir. Uzun ömürlüdür. Ayrıca sineklik sistemleri dışarıdan yaşam alanınıza gelen tozun %30 kadarını engeller.

Sineklik Modelleri Nelerdir...

* Pileli Sineklik...

Pileli Sineklik olarak da adlandırılan Plise Sineklik özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir ve yer işgal etmediği gibi dekoratif bir görünüme sahiptir.Plise Sineklik tek parmağınız ile açılıp kapana bildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır.Her türlü kapı ve pencerelerde kullanabildiği gibi dış etkenlerde korunurken manzarayı da kapatmamış olursunuz. Pileli sineklikler yatay, dikey ve çift açılım şeklinde uygulanabilmektedir.

* Stor Sineklik...

Genellikle stor sineklikler pencerelerde dikey, kapılarda yatay tercih edilmektedir. Opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu dayanıklı alüminyum kutu gizler. Stor sineklik sistemleri herhangi bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen ral renk seçenekleriyle tüm ortamlara uyum sağlayabilir. Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmeksizin yukarıya doğru yavaşça açılır. Doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar.Stor Sineklik, pencereleriniz de istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir. Stor sineklikler yatay, dikey ve çift açılım şeklinde uygulanabilmektedir.

* Menteşeli Sineklik...

Menteşeli sineklik ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay ve kullanımı rahattır. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur.Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir. Menteşeli sineklik genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz.Uzun ömürlü ve dekoratiftir..

* Sürme Sineklik (Sürgülü Sineklik)...

Sürgülü sineklik olarak da bilinen sürme sineklik pvc yada alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder, oldukça dekoratif ve uzun ömürlüdürler. Yer kaplamazlar ve en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Doğal Ltd

Biz Doğal Alüminyum olarak;
İster bir gökdelen olsun, ister bir kulübe, yapılan iş şehrin bir parçası olduğu sürece gösterilen özenin aynı önemi taşıdığının bilincindeyiz...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin