Loader Loader
X
CEPHE SİSTEMLERİ

Spider
Cam Cephe Sistemleri

Doğal Ltd
    Spider
    Cam Cephe Sistemleri...

Transparan giydirme cephe, yapıya mimari bir tasarım ve estetik bir görünüş kazandıran giydirme cephe sistemidir. Transparan cephelerin uygulama amacı gün ışığından en iyi şekilde faydalanmak ve iç mekanın açığa çıkarmaktır . Transparan cephe sistemi at yapısı paslanmaz rotiller aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş olan ısıcam veya lamine tek veya ısı camlar taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik olarak bağlanmaktadır.

• Bu sistemde ana taşıyıcılar mimari istekler doğrultusunda normal çelik veya paslanmaz çelik şeklinde çeşitli alternatiflerle de yapılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

 

• Özel paslanmaz rotiller vasıtasıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş olan ısıcam veya lamine tek camlar taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik olarak bağlanmaktadır.

• Düşey ve yatay derzlerin sızdırmazlığı için ultraviyoleye dayanıklı silikonlar kullanılmaktadır.

• Kullanılan taşıyıcı rotlar paslanmaz elemandan oluşur. Uygulanan bu Transparan Planer Cam Cephe sistemi binanıza ayrı bir güzellik verir.

 
Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...
 

Doğal Ltd

Biz Doğal Alüminyum olarak;
Alüminyum cephe sistemleri üzerinde sizler için üretimler yapıyor, modern çağın getirdiği yenilikleri mimari yapılara özenle uyguluyoruz. Bu uygulamaları yıllardır başarı ile uygulamakta olup, hizmetlerimiz devam etmektedir...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin