Loader Loader
X
CEPHE SİSTEMLERİ

Kompozit
Panel Cephe Sistemleri

Doğal Ltd
    Kompozit
    PanelCephe Sistemleri...

Kompozit Panel, iki yüzü alüminyum levha ile kaplı plastik veya mineral dolgulu çekirdekten oluşan bir yüzü renkli alüminyum kompoze levhadır.

Teknik Özellikleri

 

• Birçok mat, metalik standart renkte, spectra veya özel renklerde bulunabilen kompozit panel boyalı yüzü, UV ışınlarına dayanıklı floropolimer fırın vernikli (PVDF) üst kaplama sistemiyle dış cephe uygulamalarında kullanılır hale getirilmiştir.

• Kompozit panel kullanım yerine, rüzgar yüküne ve uygulama biçimine bağlı olarak farklı çekirdek kalınlıklarında üretilir.

• Kompozit panelin en önemli özelliği soğuk olarak el aletleriyle şekil verilebilir olmalarıdır. El makineleri, panel testereleri ve kompozit panel kesim makineleriyle her türlü kesme,biçme, delik açma, bükme işlemleri uygulanabilir.

 

Kullanım Alanları

 

• Yapı elemanı olarak Kompozit paneller, iç ve dış uygulamalarda mimarlara ve uygulamacılara sınırsız özgürlük sağlamaktadır. Hafifliği, yüksek ölçüde sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

 
Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...
 

Doğal Ltd

Biz Doğal Alüminyum olarak;
Alüminyum cephe sistemleri üzerinde sizler için üretimler yapıyor, modern çağın getirdiği yenilikleri mimari yapılara özenle uyguluyoruz. Bu uygulamaları yıllardır başarı ile uygulamakta olup, hizmetlerimiz devam etmektedir...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin