Loader Loader
X
ALÜMİNYUM RENKLERİ

Ahşap
Desenli Renkler

Doğal Ltd
    Ahşap Desenli Renkler...

• Ahşap desen kaplama ünitesinde alüminyum profiller ahşap görünüm kazanır. Yıllık 1800 ton kapasiteli ünitemizde palm, ceviz, meşe, çam, kiraz desenleri, açıktan koyuya farklı tonlarda uygulanabilmektedir.

• İstenildiğinde ısı yalıtımlı profillerin sadece dış yada sadece iç kısımları ahşap desenle kaplanabilir. "Eloksal - Ahşap" yada "Toz Boya - Ahşap" gibi karma profiller yaratılabilir.

• Ahşap desenleri farklı tonlarda elde etmek için önce ham alüminyum profillere elektrostatik toz boyama işlemi uygulanır. Bu işlemde profiller PG1, PG2, PG3, PG4 gibi Gençer Alüminyum'un uzun denemeler sonrası elde ettiği astar tonları ile kaplanır.

• Astarlama işlemi sonrası profiller doğal ahşap desen transfer filmleri (desen kağıtları) ile örtülür ve bu örtü profil boyunca torbalama makinesinde lazerle dikilir. 2 başta açık kalan kısımlar da kapatılır ve film örtü profili saracak şekilde vakumlanır. Ardından profiller 200 C de 10 dakika süresince fırınlanır ve bu aşamada film üzerindeki ahşap desen, alüminyum profillerin üzerine yedirilir. Böylece doğal görünümlü ahşap desenli profiller elde edilir.

• Film ve baz boya seçimlerinde alanının en iyisi olan firmalarla çalışan şirketimiz, uzun bir araştırma geliştirme süreci sonunda elde edilen renk seçenekleri ile size yeniyi kaliteyle buluşturarak sunmayı böylece pazara erken girmenin avantaj ve prestijini birlikte paylaşmayı hedeflemektedir.

Renk Tonları Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...

Doğal Ltd

Doğal Alüminyum Ltd.Şti;
Güneş ışınlarından etkilenmez, her iklimde kullanılabilir, pas tutmaz. Çelikten 3 kez daha hafiftir, kolay şekillendirilebilir. Çok sayıda seçeneği vardır. Isı yalıtımında terletmez, dekoratiftir, çürümez, ömür boyunca ek harcama getirmez...

Her Şey İnsan için...

İş Ortaklarımız

KURULUŞ & 1968
u
Lütfen telefonunuzu dikey konuma getirin